Ľanové šortky

Šortky vyrobené zo 100% ľanu. Vzdušné, štýlové a pohodlné zároveň. Stredne dlhý strih vhodný pre chlapcov ale aj dievčatá. Na gumičku a s funkčnou šnúrkou v páse. Kúsok, ktorý by mal byť v každom letnom šatníku.

Zobraziť viac

29,00 

Vymazať
Katalógové číslo: SOR-003 Kategórie: ,

Šortky vyrobené zo 100% ľanu. Vzdušné, štýlové a pohodlné zároveň. Stredne dlhý strih vhodný pre chlapcov ale aj dievčatá. Na gumičku a s funkčnou šnúrkou v páse. Kúsok, ktorý by mal byť v každom letnom šatníku. Dokonalý outfit vytvoríte v kombinácii s ktorýmkoľvek topom v našej ponuke.

Pozrite si kompletnú ponuku kanadskej značky Kindly.

Kindly the label

Kindly je kanadská minimalistická slow fashion značka, ktorá vyrába svoje starostlivo navrhnuté kúsky pomaly a láskavo. Značku založila matka ôsmich detí Lois Janz. Všetky návrhy vznikajú v malom domácom štúdiu, ktoré sa nachádza uprostred rozľahlých pšeničných polí v kanadskom mestečku Manitoba. Ich dizajnom vnáša život malý tím remeselníkov v Číne. Tento malý výrobný podnik je členom skupiny SEDEX (Svetová organizácia, ktorá pomáha podnikom zodpovedne a udržateľne fungovať, chrániť pracovníkov a eticky zabezpečovať zdroje). Všetky kúsky sú vyrobené z prírodných organických vlákien najvyššej kvality.

Značka

KINDLY

Farba

Purple Haze

Materiál

100% ľan

Starostlivosť

Prať ručne alebo v pračke na 30 stupňoch. Nesušiť v sušičke.

Veľkosť

2 roky, 5-6 rokov, 7-8 rokov, 3 roky, 4 roky

Vhodné pre

Bábätko, Chlapec, Dievča

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.