Rebrované body Bronze

Rebrované body s dlhým rukávom v dokonalej hnedej farbe Bronze. Je vyrobené z tej najjemnejšej organickej bavlny akej ste sa kedy dotkli.  Ideálny kúsok na vrstvenie, leňošenie a objavovanie. Má tri patentky na zapínanie vpredu a tiež patentky medzi nožičkami. Vyrobené je z organickej bavlny s GOTS certifikátom a malým podielom elastanu v ekologickej fabrike v Portugalsku.

Zobraziť viac

27,00 

Vymazať
Katalógové číslo: BOD-002 Kategórie: , , ,

Rebrované body s dlhým rukávom v dokonalej hnedej farbe Bronze. Je vyrobené z tej najjemnejšej organickej bavlny akej ste sa kedy dotkli.  Ideálny kúsok na vrstvenie, leňošenie a objavovanie. Má tri patentky na zapínanie vpredu a tiež patentky medzi nožičkami. Vyrobené je z organickej bavlny s GOTS a OEKO-TEX certifikátom a malým podielom elastanu v ekologickej fabrike v Portugalsku.

Pozrite si kompletnú ponuku anglickej udržateľnej značky The Simple Folk.

veľkosť 0-3M 3-6M 6-9M 9-12M
dĺžka 33cm 35cm 37cm 39cm

 

The Simple Folk

The Simple Folk je uvedomelá a udržateľná anglická značka, ktorú založili dve kamarátky, matky a podnikateľky Abi a Jamie. Vytvorili minimalistickú, prírodou inšpirovanú, organickú a vysoko pohodlnú kolekciu oblečenia, ktorú budú deti s radosťou nosiť dookola a zároveň sa môže dediť po generácie. Každý jeden kúsok má OEKO-TEX a tiež GOTS certifikáciu, aby dokázali zabezpečiť bezpečné a kvalitné materiály a zároveň ekologickú, udržateľnú a transparentnú výrobu. Všetky produkty sú ušité v ekologickej fabrike v Portugalsku. Kvalita a pohodlie našich detí je pre značku obrovskou prioritou, a preto sú všetky kúsky vyrobené z tých najjemnejších látok aké sa na trhu dajú nájsť. Okrem toho okolo seba vytvárajú komunitu uvedomelých rodičov a pravidelne podporujú niekoľko organizácií, ktoré zabezpečujú vzdelanie a lepší život pre deti z rozvojových krajín.

Značka

The Simple Folk

Farba

Bronze

Materiál

95% organická bavlna s GOTS, 5% elastan

Starostlivosť

Prať na jemný cyklus na 30˚. V prípade potreby sušiť v sušičke na jemnom programe a žehliť pri nízkej teplote.

Veľkosť

0-3m, 3-6m, 6-9m, 9-12m

Vhodné pre

Bábätko, Chlapec, Dievča

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.