Retro ponožky Rainbow

Detské retro ponožky s farebnými pásikmi. V jemne béžovej farbe Navajo s vrúbkovanou vrchnou časťou. Dostupné v 2 veľkostiach.

 

Zobraziť viac

12,00 

Vymazať
Katalógové číslo: PON-002 Kategórie: ,

Detské retro ponožky s farebnými pásikmi. V jemne béžovej farbe Navajo s vrúbkovanou vrchnou časťou. Dostupné v 2 veľkostiach.

Pozrite si celú kolekciu Isla Bonita belgickej značky COS I SAID SO.

COS I SAID SO

COS I SAID SO ® je belgická značka, ktorú v roku 2016 založila mama 2 detí Sofie. Hlavným poslaním značky je byť čo najviac udržateľná a ekologická. Všetky kúsky sú vyrobené z organickej bavlny a majú certifikát OEKO-TEX. Pre Cos I Said So je prioritou zabezpečiť kvalitné pracovné prostredie ľuďom, ktorý pre nich vyrábajú oblečenie. Dizajn a potlač sa navrhuje a vyrába priamo v Belgicku. Oblečenie s hrdosťou šijú vo fairtrade podmienkach v Pakistane. Značka sa vyhýba používaniu plastov a zbytočných obalov, najviac ako sa len dá. Cos I Said So, to sú pohodlné a jednoduché kúsky v unisex farbách, ktoré sa vzájomne veľmi dobre kombinujú. Grafiky sú kreslené ručne a sú ikonické. Ich štýl je občas trochu retro, a zároveň urbanistický. Originálne kúsky Cos I Said So urobia z vášho dieťaťa mestského mini-malistu. Sofie na sociálnych sieťach pravidelne hovorí: „Keď nakupujete od malej firmy, skutočný človek tancuje happy dance.“ a mne nezostáva iné iba súhlasiť.

Značka

Cos I said so

Farba

Navajo

Materiál

100% bavlna

Starostlivosť

Prať obrátene na 30%. Nesušiť v sušičke.

Veľkosť

24/27, 28/31

Vhodné pre

Chlapec, Dievča

Zatiaľ nie sú žiadne recenzie.

Recenzie môže písať iba prihlásený zákazník, ktorý produkt zakúpil.