Všetky značky v našom e-shope pochádzajú z Európy (Nemecko, Veľká Británia, Belgicko, Švédsko, Dánsko, Litva…) a Kanady a sú to malé rodinné firmičky, ktoré založili mamy ako ja alebo vy. Pri výbere značiek dbáme najmä na kvalitu, jednoduchosť, štýl a originalitu. Všetko oblečenie a doplnky, ktoré nájdete v našom e-shope je vyrábané v menších kolekciách a výhradne vo fairtrade podmienkach.

V prípade záujmu o konkrétny produkt, ktorý nie je na sklade ma neváhajte  kontaktovať prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo na telefónnom čísle 0904 160 550. S radosťou vám poskytnem informáciu o možnostiach dodania.

Je našou prioritou, aby vám vaša objednávka robila radosť čo najskôr a preto ju zabalíme a odošleme do 24 hodín od úhrady. Prepravu k vám si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

  • Zásielkovňa na vami vybrané výdajné miesto – 3,50 € (dodanie 1-3dni)
  • Kuriér dodanie na adresu – 5,50 € (dodanie na druhý deň po odoslaní)
  • Osobný odber Trenčín (po dohode)
    Pri nákupe nad 100€ máte dopravu na pobočku Zásielkovne zdarma.

Svoju objednávku môžete u nás zaplatiť troma spôsobmi:

  • Platba kartou
  • Prevodom na náš účet (predlžuje dobu dodania, odosielame až po pripísaní peňazí na náš účet)
  • Na dobierku. Platba kuriérovi alebo na výdajnom mieste Zásielkovne. Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1,50 € SR aj ČR.

Do ČR tovar posielame prostredníctvom Zásielkovne. Zaslanie na výdajné miesto v ČR je spoplatnené sumou 4,00 € (cca 96 CZK). Zaslanie na adresu prebieha tiež prostredníctvom Zásielkovne a suma za dodanie je 6,00 € (cca 144 CZK). Pri nákupe nad 100€ máte dopravu na pobočku Zásielkovne zdarma.

Áno, tovar je možné objednať a zaslať aj do zahraničia. Ohľadom možností a ceny za dopravu ma kontaktujte prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo na telefónnom čísle +421 904 160 550. Cena bude vypočítaná individuálne a bude závisieť od hmotnosti a krajiny dodania.

V prípade reklamácie nás najskôr kontaktujte mailom alebo telefonicky. Následne vyplňte prosím reklamačný formulár a zašlite nám ho spolu s reklamovaným tovarom na adresu Lucija s.r.o., Východná 6968/26A, 911 08 Trenčín. Viac informácií nájdete v reklamačnom poriadku, ktorý je súčasťou Obchodných podmienok.

V prípade, že Vám tovar nesadol alebo ho chcete z akéhokoľvek dôvodu vrátiť nás najskôr kontaktujte mailom alebo telefonicky. Následne prosím na papier napíšte číslo objednávky a číslo účtu, kam chcete vrátiť peniaze a zašlite nám ho spolu s reklamovaným tovarom na adresu Lucija s.r.o., Východná 6968/26A, 911 08 Trenčín. Bez informácie o čísle účtu Vám nemôžu byť vrátené peniaze za tovar. Ďakujeme za pochopenie.

V prípade ak Vám nesadla veľkosť, farba… a prajete si tovar vymeniť vždy nás najskôr kontaktujte mailom alebo telefonicky. Následne si podľa dostupnosti tovaru dohodneme podmienky.

Na tomto sme si dali veľmi záležať. Všetky veci, ktoré nájdete na našom webe vlastnoručne meriame a informácie o rozmeroch nájdete pri každom produkte. Z vlastnej skúsenosti vieme, že tabuľky od výrobcu nie sú vždy úplne presné a veľa krát sa nám stalo, že objednaná vec synčekovi nesadla. V našom e-shope si rozmermi môžete byť úplne istí. Ak by ste sa predsa len nevedeli rozhodnúť, ktorú veľkosť vybrať neváhajte nás kontaktovať s radosťou vám poradíme.

Objednávku si po dohode môžete prevziať osobne v Trenčíne. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a dohodneme sa na mieste a čase prevzatia. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo telefonicky 0904 160 550. Sme tu pre vás a vždy vám s radosťou pomôžeme. Plníme si tým naše sny…