Všetky značky v našom e-shope pochádzajú z Európy (Nemecko, Veľká Británia, Belgicko, Švédsko, Dánsko, Litva…) a Kanady a sú to malé rodinné firmičky, ktoré založili mamy ako ja alebo vy. Pri výbere značiek dbáme najmä na kvalitu, jednoduchosť, štýl a originalitu. Všetko oblečenie a doplnky, ktoré nájdete v našom e-shope je vyrábané v menších kolekciách a výhradne vo fairtrade podmienkach.

V prípade záujmu o konkrétny produkt, ktorý nie je na sklade ma neváhajte  kontaktovať prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo na telefónnom čísle 0904 160 550. S radosťou vám poskytnem informáciu o možnostiach dodania.

Je našou prioritou, aby vám vaša objednávka robila radosť čo najskôr a preto ju zabalíme a odošleme do 24 hodín od úhrady. Prepravu k vám si môžete vybrať z nasledujúcich možností:

  • Zásielkovňa na vami vybrané výdajné miesto – 3,50 € (dodanie 1-3dni)
  • Kuriér dodanie na adresu – 5,50 € (dodanie na druhý deň po odoslaní)
  • Osobný odber Trenčín (po dohode)
    Pri nákupe nad 100€ máte dopravu na pobočku Zásielkovne zdarma.

Svoju objednávku môžete u nás zaplatiť troma spôsobmi:

  • Platba kartou
  • Prevodom na náš účet (predlžuje dobu dodania, odosielame až po pripísaní peňazí na náš účet)
  • Na dobierku. Platba kuriérovi alebo na výdajnom mieste Zásielkovne. Platba na dobierku je spoplatnená sumou 1,50 € SR aj ČR.

Do ČR tovar posielame prostredníctvom Zásielkovne. Zaslanie na výdajné miesto v ČR je spoplatnené sumou 4,00 € (cca 96 CZK). Zaslanie na adresu prebieha tiež prostredníctvom Zásielkovne a suma za dodanie je 6,00 € (cca 144 CZK). Pri nákupe nad 100€ máte dopravu na pobočku Zásielkovne zdarma.

Áno, tovar je možné objednať a zaslať aj do zahraničia. Ohľadom možností a ceny za dopravu ma kontaktujte prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo na telefónnom čísle +421 904 160 550. Cena bude vypočítaná individuálne a bude závisieť od hmotnosti a krajiny dodania.

V prípade reklamácie nás najskôr kontaktujte mailom alebo telefonicky. Následne vyplňte prosím reklamačný formulár a zašlite nám ho spolu s reklamovaným tovarom na adresu Lucija s.r.o., Východná 6968/26A, 911 08 Trenčín. Viac informácií nájdete v reklamačnom poriadku, ktorý je súčasťou Obchodných podmienok.

Na tomto sme si dali veľmi záležať. Všetky veci, ktoré nájdete na našom webe vlastnoručne meriame a informácie o rozmeroch nájdete pri každom produkte. Z vlastnej skúsenosti vieme, že tabuľky od výrobcu nie sú vždy úplne presné a veľa krát sa nám stalo, že objednaná vec synčekovi nesadla. V našom e-shope si rozmermi môžete byť úplne istí. Ak by ste sa predsa len nevedeli rozhodnúť, ktorú veľkosť vybrať neváhajte nás kontaktovať s radosťou vám poradíme.

Objednávku si po dohode môžete prevziať osobne v Trenčíne. V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať a dohodneme sa na mieste a čase prevzatia. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky neváhajte sa na nás obrátiť prostredníctvom emailu info@messybrassy.sk alebo telefonicky 0904 160 550. Sme tu pre vás a vždy vám s radosťou pomôžeme. Plníme si tým naše sny…