MESSY BRASSY je splnený sen!

o-nas

Vítam Vás v našom rodinnom obchode. Volám sa Lucia a som najmä mama a manželka. Okrem toho vášnivý pisateľ, večný optimista a perfekcionista. Tento obchodík bol viac ako dva roky mojím snom. Každé ovocie však musí najskôr dozrieť, aby bolo sladké. Môžete nás poznať alebo spoznať aj vďaka môjmu blogu Mamavie, ktorý je mojim koníčkom už niekoľko rokov.

„Zmeň svoj život v sen a svoje sny v skutočnosť“
Antoine de Saint-Exupéry

Názov MESSY BRASSY vymyslel môj manžel Lukáš (ale všetci mu hovoria Lypo), ktorý je druhým členom nášho tímu. Má originálne nápady a vždy ma prinúti pozrieť sa na veci z iného pohľadu.

Posledným a najdôležitejším členom MESSY BRASSY tímu je náš syn Luky. On je našou najväčšou inšpiráciou a motorom, ktorý nás poháňa vpred. Keďže je nonstop v pohybe, od malička pre neho hľadáme originálne a kvalitné veci, v ktorých sa mu bude dobre hýbať a hrať.

S manželom máme radi módu – jednoduchú a originálnu. Vyhľadávame značky s príbehom a radi podporujeme malé rodinné podniky (slovenské aj zahraničné), ktoré vyrábajú vo fairtrade podmienkach. Príchod nášho syna Lukyho tomu celému vniesol nový rozmer a začali sme ešte viac zaujímať o kvalitu a pôvod nášho oblečenia. Od malička ho radi obliekame štýlovo a veríme, že si niečo z toho odnesie aj do dospelosti.

Z vlastnej skúsenosti vieme, že pre každého rodiča je dôležité, aby sa jeho dieťa cítilo pohodlne. Do nášho obchodíku preto vyberáme značky, ktorých prednosťou sú kvalitné materiály a dobré strihy. Hľadíme aj na to, aby boli jednotlivé kúsky jednoduché, vzájomne sa dobre kombinovali a samozrejme vyzerali štýlovo. Za každou našou značkou stoja rodičia ako my alebo vy snažiaci sa vytvoriť pre (svoje) deti niečo originálne. Všetky tieto rodinné značky sme na slovenský trh priniesli ako prví. Budeme sa neustále snažiť prinášať vám niečo nové a neopozerané a zachovať si svoju originalitu.

A prečo vlastne MESSY BRASSY? Tieto dve slová dokonale vystihujú deti a navyše sa rýmujú.

MESSY – neporiadny, strapatý, špinavý

BRASSY – hlučný, drzý, neokrôchaný

Pevne veríme, že sa vám náš výber oblečenia a doplnkov bude páčiť a budete sa do nášho obchodíku radi vracať. Neváhajte sa na nás obrátiť s akoukoľvek otázkou či požiadavkou. Sme tu pre vás a vždy vám s radosťou poradíme. Plníme si tu naše sny…

o-nas

Prečo si vybrať nás

icona4

Kvalita a dizajn

icona6

Individuálny prístup

icona5

Originalita a jednoduchosť

icona7

Presné rozmery produktov